YouTube Desktop

YouTube Desktop video aramak, izlemek ve dilediğiniz formatta indirmek için hazırlanmış web tabanlı bir uygulama. Detaylar haberde.

Bu uygulama için daha önce tanıttığımız Ashampoo Clip Finder‘ı web tarayıcılarına getiren bir uygulama diyebiliriz. YouTube Desktop‘u farklı kılan şey ise sahip olduğu ekstra özellikler. Bu uygulamanın farkı, ilk etapta videolarınızı avi, mp4 (iPod), mov, 3gp (cep telefonlarınız için), wmv, flv, exe olarak indirmenize olanak vermesidir diyebiliriz..

Diğer Özellikler

:: İzlediğiniz son 20 videoyu hesabınızda saklar böylece daha sonra tekrar kontrol edebilirsiniz.
:: Videolarınızı boyutlandırabilirsiniz, tek yapmanız gereken köşesinden tutup çekmek.
:: Video listenizi oluşturup, kaydedebilirsiniz.
:: Sıkça karşılaştığımız bir özellik olan, sürükle bırak denetimiyle video listenizi daha hızlı oluşturabilirsiniz. :: Videoları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Henüz Beta

Bu uygulama şimdilik beta ve davetiye ile kayıt alıyor. Siteye girdiğinizde aşağıdaki ekranla karşılaşacaksınız. Dert etmeyin, JOIN THE BETA‘ya tıkladıktan sonra e-posta adresinizi yazın. En kısa süre içinde size yanıt gelecektir.

Uygulama geliştirilmeye devam ediyor, yeni özellikler eklenecek. Bİzim hoşumuza gitti, bir de beta aşaması bittiğinde incelemek gerekiyor.