ThinkFree Office – Windows

ThinkFree Office – Windows indir

ThinkFree Office – Windows, kullanıcıların her türlü mesleki, eğitimsel ve kişisel belgelerle dosyaları sorunsuz bir şekilde oluşturmasına, birlikte etkileşime girmesine ve düzenlemesine olanak tanıyan sözcük işlemci, elektronik tablo ve sunum uygulamalarını içeren, Microsoft Office uyumlu bir yazılım paketidir. ThinkFree Office‘in platform bağımsız çalışma özelliği onu herkes için en sevdikleri ofis uygulamalarını her yerde çalıştırabilmesinin ideal ve maliyet açısından verimli bir yolu haline getiriyor.

Microsoft Office ile Mükemmel Uyumluluk.

Write, Calc, Show – ThinkFree Office’in her üç bölümünün de kendi dosya biçimleri yoktur. Bu yazılımlar Word, Excel ve PowerPoint dosya biçimlerini kendi biçimleri olarak kullanıyor ve şimdiye dek olmadığı kadar muhteşem bir uyumluluk sağlıyorlar.

Linux, Mac ve Windows’ta çalışır.

ThinkFree Office, onu yalnızca MS Windows sisteminde değil, aynı zamanda Linux sistemlerinde de çalıştırmanıza olanak tanıyacak şekilde Java teknolojisiyle geliştirildi ve yapıldı. Linux üzerindeki ThinkFree Office, Windows üzerindeki ThinkFree Office ile tam olarak aynı özelliklere sahip.

Muhteşem bir alternatif

ThinkFree Office’in fiyatı, Microsoft Office’in 1/3’ü oranında. Bu piyasadaki ilk indirimli alternatif. ThinkFree Office neredeyse aynı görüntü ve his özelliklerine ve mükemmel bir uyuma sahip. Bu da ikinci alternatif çünkü ofis yazılımı değiştirme konusunda hiçbir ek maliyetiniz olmayacak.

ThinkFree Write

Microsoft Word belgelerini açın ve kaydedin.

ThinkFree Write, kendi dosya biçimi olarak MS Word .doc dosya biçimini kullanır. ThinkFree Write iki yönlü uyumluluk sağlar mı? ThinkFree Write, MS Word 97 veya daha sonraki sürümlerinde oluşturulmuş dosyaları olduğu gibi okuyabilir; aynı zamanda MS Word de ThinkFree Write tarafından oluşturulmuş veya düzenlenmiş belgeleri okuyabilir. ThinkFree Write parola korumalı belgeleri de açabilir.

Tam uyumluluğa sahip geliştirilmiş özellikler.

ThinkFree Write, profesyonel sözcük işlemci olarak çeşitli gelişmiş özellikler sunar. Bu özelliklerin tamamı iki yönlü uyumluluğa sahiptir. Bu, bir belge içindeki seçeneklerin bazılarında yapılan değişiklikler Microsoft Word ve ThinkFree Write’te aynı şekilde görüntülenecektir.

Hızlı belge yükleme.

ThinkFree Write, uyumluluk kavramı göz önünde bulundurularak sıfırdan geliştirilmiştir. Uyumluluğun sağlanabilmesi için iç yapısı neredeyse Microsoft Word’le aynı olacak şekilde geliştirilmiştir. Bu yapı aynı zamanda hızlı belge yüklemesi yapılmasını da sağlar.

Geliştirilmiş görünüm ve hisse sahip tanıdık kullanıcı arabirimi.

ThinkFree Write, Microsoft Word’e çok benzer menüler, araç çubukları ve düzenleme ekranları sağlayarak kendinizi evinizde hissetmenizi sağlar.

ThinkFree Show

Kullanıcı arabirimi uyumluluğu

Her ofis yazılımı, yeni kullanıcıların alışmasını güçleştirecek şekilde kendi Kullanıcı Arabirimine sahiptir. ThinkFree Show, MS PowerPoint’le neredeyse aynı kullanıcı arabirimini içerir. Hiç kimsenin ThinkFree Show’u kullanmayı yeniden öğrenmesine gerek yoktur. Kullanımı kolay ve keyiflidir.

İki yönlü uyumluluk.

Show, MS PowerPoint belgelerinde %90’ın üzerinde görüntüleme uyumluluğuna sahiptir. Show aynı zamanda geliştirilmiş bir verme uyumluluğuna sahiptir. Mükemmel iki yönlü uyumluluğu sayesinde MS PowerPoint de ThinkFree Show gibi dosyaları görüntüleyebilir.

Zenginleştirilmiş görünüm ve hisse sahip kullanıcı arabirimi.

ThinkFree Show, Microsoft Calc’e çok benzer menüler, araç çubukları ve düzenleme ekranlarıyla kendinizi evinizde hissetmenizi sağlar.

Sunu Ustası.

Görüntü veya içeriği bir kez Sunu Ustasına ekledikten sonra bunları tüm sunulara kolayca yerleştirebilirsiniz.

ThinkFree Show’un Başlık Ustasını, Sunu Ustasından ayırması işleri daha da kolaylaştırır. Kuşkusuz Usta, MS PowerPoint’le uyumludur.

ThinkFree Calc

Microsoft Excel belgelerini açın ve kaydedin.

ThinkFree Calc, MS Excel ile oluşturulmuş çeşitli biçimlerdeki belgeleri açabilir ve düzenleyebilir. Ayrıca ThinkFree Calc, ThinkFree Calc ile oluşturduğunuz dosyaları MS Excel’de açmanıza ve düzenlemenize olanak tanıyarak iki yönlü uyumluluk sağlar. ThinkFree Calc 97 ~ 2003 arasındaki Excel sürümlerini destekler.

Tam uyumluluğa sahip temel özellikler.

ThinkFree Calc, Microsoft Excel’de oluşturulmuş formüller, hesaplamalar, işlevler grafikler ve belge yerleşimiyle tam uyumludur.

Zenginleştirilmiş görünüm ve hisse sahip tanıdık kullanıcı arabirimi.

ThinkFree Calc, Microsoft Calc benzeri menüler, araç çubukları ve düzenleme ekranlarıyla kendinizi evinizde hissetmenizi sağlar.

Programın dili İngilizce‘dir. 30 günlük deneme sürümden sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 49$’dır.

Microsoft XP/Vista ile uyumludur.

Microsoft Office 97/2000/XP/2003/2007’yi destekler.

Netbook sürümünü indirmek için tıklayınız.

 • Lisans :
 • Dil Desteği:
 • İşletim Sistemi:
 • Dosya Boyutu:
 • Üretici:
 • Versiyon:
 • Kullanım Kısıtlamalı
 • Ingilizce
 • Windows XP/Vista
 • 50.9 MB
 • ThinkFree
 • 3.5.1088.34
ThinkFree Office – Windows indir