Sohbet Ederken Ekranınızı Paylaşın

Sohbet ederken ekranınızda göstermek isteklerinizi her defasında kaydedip göndermek yerine ekranınızı paylaşmak artık çok kolay. İşin sırrı bu yazıda.

Arkadaşlarınızla sohbet etmek için birçok anında mesajlaşma aracı olduğu doğru; MSN Messenger, Skype, Google Talk gibi. Yakkle de bunlardan çok daha fazlasını vadetmiyor. Sesli arama yapmak, yazılı mesajlaşmak ve dosya alıp göndermek, diğerlerinde olduğu gibi Yakkle’de de standart. Ama onu diğerlerinden ayıran bir özelliği var.Yakkle sayesinde ekranınızı sohbet ettiğiniz kişiyle kolayca paylaşabiliyorsunuz. Böylece masaüstünüzde çalışan programlardan veya dosyalardan bir şeyler göstermek istediğinizde ekran görüntüsü alıp gönderme çilesi sona eriyor.

Özellikle iş konuşurken, PowerPoint veya benzeri sunumlar üzerinden anlatım yapmak istediğinizde, Yakkle fazlasıyla işinize yarayacaktır. Ancak belirtmekte fayda var, özellikle ekranına ulaşmaya çalıştığınız bilgisayarın en azından ortalama bir sisteme sahip olması, işlerinizin aksamaması açısından iyi olacaktır. Ücretsiz bir hesap açabileceğiniz Yakkle’ye ayrıca mevcut Gmail kullanıcı bilgileriniz ile de giriş yapabilirsiniz.

Yakkle yazılımını ücretsiz indirmek için buraya tıklayın.