Sesli chat için ses değiştirme programı

AV Voice Changer Software Diamond

Msn messenger programında karşınızdaki kişiyle yazışmak yerine konuşmayı tercih ediyorsanız ve sesinizin çok daha güzel çıkmasını istiyorsanız, tam size göre bir program.

Bu program ile sesinizi değiştirebilir, inceltebilir, kalınlaştırabilir, bir ünlünün sesine bile benzetebilirsiniz. Kullanımı; “nickvoice”e tıklayıp çıkan menüden “for male (erkekler için)”, “for female (kızlar için)’e girip değişik ses tonu seçiyoruz. “timbre” adlı bölümde beyaz noktayı sağa sola getirip kendin istediğin sesi ayarlıyorsun…”comparator” adlı bölümde ünlü seslerine dönüşümü ayarlıyorsunuz.

TANITIM

AV Voice Changer Software Diamond, gerçek zamanlı olarak mikrofondan ses kaydı yaparken sesinizi değiştirmenizi sağlayan bir programdır. Sohbet yaparken bile programı kullanarak sesinizi değiştirebilirsiniz.

# Çoklu algoritması sayesinde sınırsız sayıda ses edinebilirsiniz.
# Ayrıca program bir MP3 oynatıcıya da sahip. Bu oynatıcı birçok biçimi destekliyor (MP3, WMA, WAV, OGG, APE, NIST, AU, IRC, AIF, MP2).
# Çaldığınız şarkıdaki şarkıcının da sesini değiştirmeniz bu programla mümkün.
# Değiştirdiğiniz sesleri kaydedebilirsiniz.
# İzlediğiniz filmlerdeki oyuncuların bile seslerini dilediğinizce değiştirebilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri :
# Voice Changer Software Diamond ile ses / video klipleri, sunumlar, anlatılar, sesli mesaj, sesli posta, e-tebrik kartları, şarkı ve ses dublajları gibi çok farklı amaçlar için herhangi bir kişinin sesini taklit edebilir, dilerseniz hayvan sesleri, değişim sesleri oluşturabilirsiniz.
# Yazılım; Second Life, World of Warcraft, EVE Online, Yüzüklerin Efendisi Online, Everquest, Counter-Strike, Battlefield 2 ve daha pek çok çevrimiçi oyun ile çalışabilmektedir.
# Yazılım; Skype, Ventrilo, TeamSpeak, Yahoo Messenger, MSN Live Messenger, AIM, XFire, GoogleTalk, Roger Wilco, Net2Phone gibi birçok VoIP ve anında mesajlaşma programları ve daha fazlası ile birlikte çalışır.

Yeni Sürüm Özellikleri :
# Değişen süper ses algoritmaları.
# Çevrimiçi oyunlar için oyun modu geliştirildi.
# Özelleştirilmiş kişi sesleri.
# İnsan dışı sesler.
# Yeni arka plan efektleri.
# Sade ve basit kullanıcı arayüzü.
# İnternet radyosu gibi herhangi bir kaynaktan ses veya müzik klibi kaydedebilme.

Diamond sürümünün diğer sürümlerden farkları :
# Ses frekansları değiştirme.
# Robot sesi ekleme.
# Gürültüyü azaltarak ses kalitesini artırma.

Kendi alanında başarılı olan AV Voice Changer Software Diamond’ın 14 günlük deneme sürümü sonunda ona sahip olmak isterseniz 99.95$ ödemeniz gerekiyor.

Bu ses değiştirici program deneme sürümüne sahiptir, programı indirmek için tıklayın. (10.8mb)

İşte programın ekran görüntüleri;

AV Voice Changer Software Diamond