Saunayı ihbar etti masajcı annesi çıktı

İstanbul’daki bir masaj merkezine yapılan baskında inanılmaz rastlantı yaşandı. Merkezi ihbar eden genç adam, içeride annesiyle karşılaşınca büyük şok yaşadı

POLİSE başvuran Metin C. evin yakınlarında bulunan bir masaj salonunda fuhuş yapıldığından şüphelendiğini söyleyerek ihbarda bulundu. İhbarı alan polis, harekete geçti, Metin C.’yi de yeri göstermesi için yanlarına aldı. Genç adam ve polis ekipleri, kapısında “Sauna” yazan yere girdiler. İki kadına fuhuş yaparken suçüstü yaptılar. Bir başka bölmeye gittiklerinde de Nazlı C.’yi fuhuş hazırlığı yaparken yakaladılar.

Polisler, yarı çıplak halde yakaladıkları kadını bölmeden dışarı çıkarırken, Metin C. ,”Anne bu ne hal. Ne işin var burada” diye bağırmaya başladı. Nazlı C. ne yapacağını şaşırmış halde polislerin arkasına sığınmaya çalıştı. Zanlılar daha sonra karakola götürüldü. ‘Oğlumu böyle okuttum’ Metin C., “Fuhuş yapılıyor diye ihbar ettim. Yapanlardan biri annem çıktı. Ben şimdi ne yapacağım” diye bağırırken, anne Nazlı C, poliste verdiği ifadede şunları söyledi:

Kocam, Metin 3 yaşındayken bizi terk etti. Bir süre düzgün işlerde çalışmak için uğraştım ama her gittim işyerinde bana farklı yaklaştılar. Oğluma bakmak, onu okutmak zorundaydım. Çalıştığım işyerlerinden çıkarılınca ben de bu işe başladım. Evime de yakındı. Rahat rahat gidip geliyordum. Hem mahalle içinde olduğu için komşu erkeklerin gelme ihtimali de yoktu. Şansa bakın ki oğlum şüphelenip ihbar etmiş. Onu nasıl okuttuğumu sanıyor.”