Msn Messenger Backup ile Wink, avatar, ifade ve arkaplanlarınızı yedekleyin

Msn Messenger Backup sahip olduğunuz Wink (Göz Kırpmaları), Avatar (Görüntü Resimleri), İfade ve Arkaplanlarınızı kaybettiğinizde ihtiyaç duymanız halinde tekrar yükleyebilmenizi sağlayan bir Msn Messenger programıdır.

Programın Kullanım Şekli Şöyledir:

  1. E-mail msn messenger kısmına Wink, Avatar, İfade ve Arkaplanlarını Yedeklemek istediğiniz Msn adresini yazın
  2. Hemen yanındaki dürbün tuşuna basın
  3. Sol tarafta sahip olduğunuz Msn messenger içeriği aynen görüntülenecektir. Bundan sonra istediğiniz seçimleri kendiniz yapabilirsiniz.
  4. Sağ üst taraftan Backupı yapacağınız klasörü seçiniz.
  5. Ve son olarak dürbün tuşunun hemen sağındaki tuşa tıkladığınızda yedekleme işlemi yapılacaktır.

İçeriklerinizi geri yüklemek için ise sağ üst kısımdaki Backup kısmına backup dosyalarını sağlayacağınız klasörün adresini girip geri yüklemek istediğiniz içeriği işaretlemek ve adresi girdiğiniz backup kısmının hemen solundaki tuşa basarak yedekleme işlemini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Bu programı kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta @hotmail.fr, @hotmail.co.uk @hotmail.com.tr gibi uzantılara sahip msn ininzde kullanmanız halinde bazen sorunlar oluşabilmesidir. Hesabınızda yüklü olan içerikler listelenmiyorlarsa veya “There’s no element selected!” uyarısı alıyorsanız, bilgisayarınıza Restart atın. Farklı MSN adreslerinizdeki içerikleri listelemeye çalışmanızda fayda olacaktır.

Msn Backup ile Wink, Avatar, İfade ve Arkaplan yedekleme programını indirmek için buraya tıklayın