E-Postalarınızı Yedekleyin – Amic Email Backup

Ana SayfaindirE-Postalarınızı Yedekleyin – Amic Email Backup

Sadece bilgisayarınızdaki verilerin yedeğiyle yetinmeyin; Amic Email Backup ile elektronik postalarınızın, kişilerinizin ve hesaplarınızın yedeğini alın.

Son zamanda hayli önem kazanan veri yedekleme işlemleri için birçok ücretsiz ve kaliteli uygulama mevcut. Eğer niyetiniz e-posta hesaplarınızın yedeğini almaksa, güvenilir ve ücretsiz bir e-posta yedekleme programına ihtiyacınız var demektir; Amic Email Backup gibi.

E-Postalarınızı Yedekleyin - Amic Email Backup

Önleminizi Alın

Kolay kullanımı ve Outlook Express’ten Eudora ve Opera Mail’e kadar birçok e-posta istemcisi için sunduğu geniş destek gibi özellikleriyle dikkat çeken Amic Email Backup, yalnızca e-posta metinlerini değil, kişileri, adres defterlerini, haber hesaplarını, posta tercihlerini, engellenen göndericileri ve imzaları da yedekleyerek büyük kolaylık sağlıyor.

Amic Email Backup iki farklı moda sahip; Wizard ve Standart. Wizard ile her adımda yardım alarak yedeklemenizi oluşturabilir, düzenleyebilir veya zamanlayabilirsiniz. Standart modunda ise her şeyi kişiselleştirmek mümkün. E-posta yedeklemeleri bilgisayarlar arasında taşınarak yeni bilgisayar kurulumunu daha az çileli hale getirebiliyor.

Download E-Postalarınızı Yedekleyin – Amic Email Backup

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir