Düpedüz çocuk istismarı

Ana SayfaHaberlerDüpedüz çocuk istismarı

Düpedüz çocuk istismarıÇocuk istismarı şekil değiştirdi. Yaşları 6-16 arasında değişen çocuklar, yarışma adı altında yarı çıplak podyumda yürüdü, oryantal şov yaptı. Rezalet, canlı yayında izlendi.

Son günlerde artan çocuk istismarı, çığ gibi büyüyor. Daha önce Kemer’de 2 defa düzenlenen ve büyük tepki çeken çocuk güzellik yarışmalarının ardından, bu defa çocuklar Kemer’e bağlı Tekirova Beldesi’nde yeteneklerini sergilemek için podyuma çıktı. Ukraynalı Çocuk Yardım ve Dayanışma Derneği, “2. Uluslararası Çocuk Yetenek Yarışması” düzenledi. Yarışmaya yaşları 6 ila 16 arasında değişen çocuklar katıldı. 19.00’da başlayan ve 23.00’e kadar süren yarışmada, çocuklara yarı çıplak elbiseler giydirildi. Yeteneklerini sergileyen çocuklar, manken gibi podyumda yürüdükleri yetmediği gibi bir de oryantal şov yaptı.

UYUYA KALDILAR
Sahneye çıkmak için sıralarının gelmesini bekleyen bazı çocuklar uyuyakalırken, bazıları ilerleyen saatlerde ayakta durmakta zorlandı. Ukrayna’nın ulusal kanalı OTV’den naklen izlenen ve yarışmanın Ukrayna Başbakan’ı Viktor Yuşenko tarafından desteklendiğini söyleyen jüri üyeleri ise yaşanan rezilliğe oy verdi. Birinci seçilen çocuk için de içki kadehleri kaldırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir