Zevk suyu ile ve kızlık zarı bozulmadan hamilelik mümkün mü?

Zevk suyu ile ve kızlık zarı bozulmadan hamilelikPenisten boşalan her sıvıda sperm bulunabilir. Kızlık zarı bozulmadan da hamilelik riski oluşabilir. İlişki sonrası hapları, yüzde 80 oranında istenmeyen gebelikleri önleyebiliyor.

Ben kız arkadaşımla cinsel temasta bulundum ama vajinaya herhangi bir boşalma olmadı. Ancak penisten boşalmadan önce çıkan kaygan sıvı, vajinanın ağzıyla temasta bulundu. Sizce kız arkadaşım hamile kalabilir mi?

Cinsel ilişki sırasında penisten boşalan her sıvıda sperm bulunma olasılığı vardır. (zevk suyu diye bilinir) Sperm ise hareketli olduğundan vajina içerisine boşalmasa da rahme ve yumurtalıklara ulaşarak gebelik oluşturabilir. Bu durum ise ancak adet günü geldiğinde gecikme olmasıyla anlaşılacaktır. Şüpheli cinsel ilişkiden sonraki ilk 24 saatte ilişki sonrası hapları kullanarak yüzde 80 olasılıkla istenmeyen gebeliklerden korunabilirsiniz. Bu haplar sadece reçete ile satılır, bunun için bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanına başvurmalısınız. Ne yazık ki cinsel ilişkiden sonra 24 saat veya daha fazla süre geçmişse yapacak bir şey kalmıyor.

20 yaşında bakire bir kız arkadaşım var. 3 gün önceki sevişmemiz sırasında vajinasının üzerine boşaldım. Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınabilir mi?

Kızlık zarı bozulmadan gebelik oluşması mümkündür. Özellikle vajinanın girişine yakın olan bir bölgeye gerçekleşen “boşalmada”, kadının günü de “uygunsa” spermler hızla kızlık zarının doğal açıklığından (Kızlık zarı tümüyle kapalı bir organ değildir, adet kanamasının dışarı boşalması için ortasında bir delik vardır) içeriye girebilirler ve güçlü ve hızlı hareketleriyle vajinadan yukarıya çıkarak gebelik oluşturabilirler.

35 yaşında yeni evli bir erkeğim. İlk ilişkiye girerken herhangi bir sorunum yok, ancak ikinci ilişkide bir türlü boşalamıyorum. Bu normal mi?

Erkeğin cinsel aktivite sırasında hiç boşalamaması veya geç boşalması durumuna “geç boşalma” adı verilir. Sizin bahsettiğiniz durum ise bir geç boşalma değil. Çok kısa aralıklarla girilen ikinci ilişkilerde boşalamama sık rastlanan bir durumdur ve normaldir. Sevişmenin verdiği hazza odaklanarak boşalmayı bir hedef olmaktan çıkarttığınızda bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

Boy ile bağlantısı bulunmuyor

17 yaşındayım bir erkeğim. Boyum 179 cm. Penisimin uzunluğu ise 16 cm. Sizce boyuma göre penisim küçük mü? Cevabınız için teşekkürler.

Penis uzunluğu ile kişinin boyu arasında bir bağlantı yoktur. Ergenliğe ulaşmış bir erkeğin penisinin ortalama uzunluğu, sertleşme halinde 10 cm’den kısa olmamalıdır. Penis boyu ortalama 14 cm olmakla beraber 10-18 cm arası penisler normal boyutlarda kabul edilmektedir.

Ben 23 yaşında bir erkeğim. 14 aydır evliyim ama çocuğum olmadı. 2 yıl önce “epididimit” hastalığı geçirdim. Bununla bir ilgisi var mıdır?

Her bir testisin gerisinde, spermleri sperm kanallarına taşıyan kıvrımlı bir boru bulunur. Epididimit, bu borunun iltihaplanmasıdır. Epididimidin ağrılı şişmesine “akut epididimit” adı verilir. Ağrı ve şişlik 6 haftadan fazla sürerse, “kronik epididimit” olarak adlandırılır.

Korunmak mümkün

Epididimide genellikle bakteriler neden olur. Şiddetli ağrı, ateş ve şişme en sık görülen belirtilerdir. Ağrılı idrara çıkma ve cinsel ilişki sırasında ağrılı boşalma olabilir. Doktor, enfeksiyonu meydana getiren organizmaları saptayabilmek için idrar ve prostat bezi salgısı alabilir. Epididimit, genellikle cinsel organlara bir zarar vermeden ilaçla tedavi edilebilen akut bir rahatsızlıktır. Cinsel ilişki sırasında prezervatif kullanımı ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların erken tanı ve tedavisi epididimitlerin oluşumunu önlemede en etkin yoldur. Epididimitteki enfeksiyon, ancak testise yayılırsa kısırlığa sebep olabilir.

Erken boşalıyorum, Bu sorunumu çözmek için ne yapmamı önerirsiniz?

Erkeklerin “erken boşalma” olarak tabir ettikleri, çoğu kişinin düşündüğünün aksine oldukça ender görülen ve ciddi bir durumdur. Erkeklerin önemli bir kısmı, özellikle bilinçli olarak geciktirmedikleri sürece 1 dakika içinde bile orgazm olabilirler. Çoğu erkek cinselliği, mastürbasyon ya da gerçek cinsel ilişki yoluyla yaşadıkça orgazmını geciktirmesini öğrenir ve bu süreyi 20 dakika ve daha da uzun sürelere taşıyabilir.

Sorun yaşanabilir

Erken boşalma ise an objesinin algılanmasıyla hemen hemen aynı anda gerçekleşen bir durumdur ve çoğu durumda ürolojik ve psikiyatrik incelemeler gerektirir. Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler vajinaya henüz girmeden önce ya da girdikten hemen sonra orgazm olduklarından, sperm sayısı kadının gebe kalabilmesi için yetersiz olur ve bu nedenle evliliklerinde çocuk sahibi olamama sorunu yaşayabilirler.

49 Yorum

Sayfalar: [2] 1 »

 • Merhaba ben 17 yaşındayım erkek arkadaşımla sadece el aracılığıyla bir olay yaşadık ilk önce kendi boşaldı, peçeteyle sildik birkaç dakika sonraysa parmağını vajinama doğru ilerletti sildikten sonra bile spermlerin canlı kalıp bir şekilde bulaşma olasılığı var mıdır bir risk teşkil eder mi cevaplarsanız çok sevinirim psikolojik olarak sürekli düşünüp duruyorum 18 yaşının altında olduğum için reçeteyle ertesi gün hapı tarzı şeyler verirler mi ya da gerek var mı bilmediğim için almadım

 • Hocam kız aarkadaşımala 5 saniyeden az bir süre sürtünme yaşadık çıplak iken.. hemen sonrasında kendini kasarak küçük Tuvaletini yaptı ve birkaç saat sonra ertesi gün hapı kullandı. Zevkbu durumda zevk suyu hamile bırakabilir mi

  Hocam iyi akşamlar kız arkadaşımın organına anlık bi sürtünme söz konusu oldu çıplak iken… sonrasında hemen kendini kasarak küçük Tuvaletini yaptı ve birkaç saat sonra ertesi gün hapı kullandı. Zevk suyu ile hamile kalması durumu var mıdır dediğim gibi 5 saniye bile sürmedi sürtünme… cevabınızı bekliyorum…

 • merhaba, adetimin 24-25. günü ilişki denmez sevişme oldu sadece yüzeysel çıplak değiliz. erkek arkadışım bir ara elini vajinama değdirdi. elinde zevk suyu olabilir o da bilmiyor. ilişkiden 2 gün sonra adet oldum. normalde 30 gün de bir olurdum ama 3-4gün erken geldi. her şey normal görünüyodu fakat daha az ağrım vardı diğer adetlerime göre. 5-6 gün sürdü günlük 2 pedden fazla değişim oldu. şimdi aklıma, üstüne görmemi diye bir şüphe düştü hiç yokken . üstüne görme gibi bişe olabilir mi ? yani aklım karıştı nette okuyunca.

 • İyi günler. Erkek arkadasımla ters ilişki yasadık ve arkama boşaldı hemen sildim spermin kayma ihtimaline karsın ella ertesi gün hApı kullandım acaba hamilelik riskim varmıdır?

  • Büyük olasılıkla hamile kalmazsın. Zaten sonrasında önlemini almışsın ama ilişki esnasında daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

 • Sevgilim ile kıyafetlerimiz üzerimiz de iken 1 Aralıkta bir yakınlaşma oldu. Ben kıyafet üzerinden sperm geçmesinden korkuyorm.
  Bugün adet günüm ve henüz kanamam olmadı seffaf akıntım da ince çizgiler olarak kan var. Adet olacağıma mi işaret yoksa gebelik durumu olabilir mi ?

  • Size daha önce endişelenmeyin, gebe değilsiniz diye cevap verdik. 10-12 günlük bir gecikme olmadan gebelik ihtimalinden bahsedemeyiz. Yakında adet olursunuz, stres yaparsanız gecikme elbette olabilir. Farklı isimlerde aynı soruları sormayın lütfen.

 • merhaba, bir iki hafta önce sevgilimle sürtünme yolu boşaldik. Onun üstünde boxer bende kilot vardi oda bende boşaldık. Kilodum islandi genellikle vajinamin üstüne doğru bir ıslanma vardi adet günüme on , on beş gün falan var böyle bir şeyi çok önceden de yaşamıştık o zaman gayet normal adet oldum bi sıkıntı olmadı şimdi çok korktum ama ıslaklik su gibiydi çok yoğun değil gibiydi adetim geldiği zaman içim rahat olabilir değil mi hamile değilimdir demi? Boxer ve iç çamaşırından sperm geçer mi bakireyim. Şimdi test yapsam doğru sonuç verir mi sayın hocam

  • 12-15 günlük adet gecikmesi olursa test yaparsınız, onun haricinde şimdilik gerek yok. Bakire olmanız gebe kalmayacağınız anlamına gelmez. Anlattığınız şekilde zor bir ihtimal, bana kalırsa gebe kalmadın ama olursa da şaşırmayız.

 • sewgılımle cırılcıplak ılıskıye gırdık bakıreyım ama wajınamın arasına bosaldı.. bosaldıgı anda kalktım yerımden ve boll kopükle sabunladım bosalması ıle yıkanması arasında 2 dk yoktur.. ama rahat bı 10 dk temızledım yıkadım boll kopukledım fakat korkuyorum hala 24 yasındayım ne yapmalıyım..

  • Bakire olan biri de hamile kalabilir. Vajina üstüne boşalmalarda her zaman risk var, olabilir. Fakat illa ilişkiyi girdim hamile kalacağım diye bir kural da yok. Yumurtlama dönemi, adet döngüsü gibi bir sürü faktör var. Köpük ve su, spermleri öldürür ama olay olduktan sonrası artık şansa kalıyor, yolunu bulmuş da olabilir. Ben hamile kalacağınızı düşünmüyorum o şartlarda fakat içiniz rahat etsin diye ertesi gün hapı kullanabilirsiniz. Eğer adetinizde 15 günlük bir gecikme olursa gebelik testi yaptırın.

 • merhaba ben 21 ekimde adet gördüm adetin 3 günü sürtünmeyle bir ilişki yaşadım sevgilim vajinamın üzerine boşaldı.2 gün sonra adetim bitti.Doğurganlık tarihim 28 Ekimde başlıyor Ovulasyon tarihim ise 4 kasımda. Ancak beyaz ve kokusuz akıntım var şuan internette okudum hamilelik belirtisi olabilirmiş.Bu akıntılar normal midir.Hamile kalmış olamam değil mi? Hamile kaldıysam en erken belirtileri ne zaman başlar çok stresliyim.

  • Vajina üzerine boşalmalarda her zaman risk vardır, yani gebelik mümkün. Fakat adetli olduğunuzdan dolayı gebe kalmayacağınızı tahmin ediyorum. Adet döneminde gebe kalınmaz deriz genelde ama nadir durumlarda olabiliyor. Beyaz ve kokusuz akıntı normaldir, gebelik ile alakası yok ve zararsızdır. Aksine faydalıdır. Şimdiden stres yapmayın.

 • sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım ben arkasındaydım penisim anüsün oradaydı adet döneminin son 2 günü kalmış öyle söyledi daha sonra biraz sürtündükten sonra boşaldım sıvı vajinaya temas ettimi bilmiyorum arkadaşım hamilelik durumundan çok korkuyor sizce böyle bir durum olabilir mi sürtünmede hamile kalınır mı ? başımıza iş almayalım

  • Sürtünme ile hamile kalınmaz ama siz sürtünme ile yetinmeyip boşalmışsınız. Bilmediğinize göre temas etmiş de diyebiliriz. O yüzden daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Vajina ile spermleri birbirinden uzak tutmak gerek. Yine de şanslısınız ve adetli olduğundan gebe kalacağını sanmıyorum.

   • Olay olduğunda adetn 3. Günüymüş ve sonrasında 2 gün cok az şekilde kahverengi lekeler geldiğini söylüyor. Yumurtlama dönemi diye bir şey varmış ve sevgilimin yumurtlama dönemine adet bitiminden sonra 2 gün daha varmış çok tedirginiz sürekli araştırıyoruz ertesi gün hapının zamanıda geçti ayrıntılı yazıyorum ki daha net bir yorum alabileyim kahverengi lekelerde adet günlerinden mi sayılır yani 5 gün adetin 3. Gününde sürtünme oluyor ve 2 gün az şekilde kahve lekeler normal mi

    • Kahverengi lekeler enfeksiyonel bir durumdan kaynaklı olabilir veya adet döneminde de olabiliyor. Zaten adetliyken hamile kalınmaz. (çok nadir durumlar haricinde) Gebe kaldığını düşünmüyorum, içiniz rahat olsun.

 • yaaaaaa yardım edin ne olur ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim 15 yaşındayım herhangi bi boşalma olmadı penis vajinama girmedi hamile kalırmıyım çok korkuyorum lütfen cevap yazınnnnn

 • sevgilimle ilişkiye girdik ama içine bosalmadım ama penisin ucunda biraz sperm kaldı hamilelik riski var mı

  • Söyledikleriniz çelişkili ve net değil. Boşalmadığınızda nasıl sperm oluyor orası belirsiz. Neyse penis ucundaki sperm vajinaya bulaşmamışsa hamilelik ihtimali yok.

 • merhabalar;adet döneminin 2. ve 4.günü erkek arkadaşımın ısrarıyla birlikte oldum.ve içime boşaldı.bunu yapmaması gerektiğini ve sakıncalı olucanı sölediğim halde.ama o araştırmış ve adetliyken hamile kalma riskinin çok nadir olucanı öğrenmiş.ve şimdi araştırdım ki nerdeyse %90 hamile kalma riski var deniyor.ne yapmam gerekli?hamile kalma riskim yüksekmi?

  • Çok nadir durumlar haricinde regl yani adetliyken hamile kalınmaz. Sadece hijyen açısından tavsiye edilmez. Yapacağın birşey yok, büyük olasılıkla gebe kalmazsın.

 • erkek arkadasımla geçen pazar cinsel ilişkiye girdik kızlıgım bozuldu normal kan geldi 2 cinsel ilişkiye salı gunu girdik aşırı derecede kanama oldu doktor yırtılma olmş dedi 2 girdiğimizde korunma olmadı boşalmadıda ertesi gun hpını 20 saat sonra aldım hamile olma oranım nedir intihar aşamasındayım zevk suyuyla hamile kalınır mı

  • İntihar edecek durumda değilsin anlattıklarına göre. Zevk suyunda sperm olma ihtimali var elbette ama bunun gebelik oluşturması çok nadir. Zaten ertesi gün hapı almışsın ki bana göre zevk suyu için gerek bile yok. Hamile değilsin.

 • bir kadın erkek spermi yutarsa hamile kalma riski varmı? ACİL CVP VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM İYİ GÜNLER.

 • kızlık zarı kaç yaşında oluşur ki

 • ben ergenliğe girmeden önce ilişkiye girdim kızlığıma birşey olurmu

  • Evet olabilir, olmuştur. Ergenlik ile kızlık zarının bir alakası yok. Bebeklerde de kızlık zarı bulunur, tahmin edildiği gibi kızlık zarı sonradan oluşmaz.

 • kızLıqım bozuLmadıı bosaLamada oLmadıı ???

  • Hamile kalmak için erkeğin spermlerine ihtiyaç vardır, kızlık bozulmadan da hamile kalınabilir ama siz boşalma olmadı dediğine göre hamile kalman imkansız.

 • erkek arkadasımla ilişkiye qirdim. tam ilişki diil yanlızz kızlıqım bozulmadıı vajınama bosalmadıqını söyluor ama az qeldiimi bilmioruz.. hamile kalma riskim war mıdır ?

  • Sizin bilmediğiniz bir konuda benim net cevap vermem mümkün değil. Bir erkek boşalıp boşalmadığını mutlaka bilir, bilmiyorsa gariplik vardır. Neyse, vajina üstüne boşalmalarda risk vardır, eğer böyle birşey yoksa gebelik riskin yok.

 • valla güzel site dimi arkilerr işee yarıodaa bn soru sorcam nerden ve nasıl soracam bılmıorum beyaa:S:S

  • Güzel yorumların için teşekkür ederim Duygu. Sormak istediklerini yorum bölümünden yani az önce bıraktığın mesaj gibi gönderebilirsin.

 • bende 14 yasında bir kızım çok azgınım ama, kendi ihtimalerimle boşalıyorumm bi zararı varmı sizce ? 😀 yani mastırbasyon yaparak boşalıyorumm 😉

Sayfalar: [2] 1 »