Yerli Angelina Jolie – Hilal Altınbilek

Rönesans Ajans tarafından bu yıl 8. si düzenlenecek olan Miss.&Mr. model yarışmasında 12 erkek 12 bayan manken Türkiye’nin en iyi modeli olmak için yarışacak.

20 Ağustos akşamı Çeşme Sisus Otel’de gerçekleştirilecek ve ünlü isimlerin jüri üyesi olarak katılacağı yarışmada iddialı olan 17 yaşındaki Hilal Altınbilek, ünlü sinema sanatçısı Angelina Jolie‘ye olan benzerliği ile dıkkat çekiyor.

İşte Hilal Altınbilek ve Angelina Jolie:

41 Yorum

Sayfalar: [3] 2 1 »

 • ben bukızın evllilik fotoğraflarını görmüştüm şirinyerde bi studyoda gercekten cok benzıyo ve cok güzel bi kız mutluluklar…:)

 • benim ablamm gayet güzel kıskananlar çatlasınn … çekemysunuzz

 • Hiç bi benzelik göremedim ben angelinanın üzerinden reklamını çok güzel yapmış ama bi işe yaramamış başkalarının ismini kullanarak biyerlere gelinmez o koca kafası kalın vücudu ve kağıt dudaklarıyla değil angelina jolie ye benzemek yanından bile geçemez

 • seninle gerçekten tanışmak istiyorum beni ekle seninle tanışmak istiyorum :( bugn gazetede resmini gördüm soyadından dolayı rahatsız ediyorum ben uşaklıyım bayan kuaförü işletiyorum lütfen beni ekle.

 • ve de diğeri kadar estetik geçirmemiştir herhalde
  (şu üniversite savcılık rusya fransa güldürdü beni gece gece)
  hayırlı cumartesiler

 • bu kız bile çok daha güzel ondan

 • angelina jolie güzel değil ki…

 • ancelınadan guzel olmaz bence hic kıyaslamyınnnn

 • ilk defa ziyaret ettim bu siteyi ve demir mi çelik mi bi arkadaş varya,onun yorumlarına takıldım,arkadaşım,saymışsın,28 üniversite 85 ödül,256 kez bilmemne,şimdi bu iş mi allasen,bize ne kaç okul bitirdiğinden,yani okuldan diploma alırken hayat tecrübesi ve yorum diploması da veriliyomu,hoş okul hertürlü eğitimin,tecrübenin edinildiği bir yer ama etrafımızda aksi örneklerinide görüyoruz,hele hele senin reklamını yapıp alın işte ben süperzekayım,orayada gittim,burdada okudum,kesinlikle eleştirilecek bi durumda değilim,yaptığım yorumda mutlaka ama mutlaka süper olur gibilerinden konuşman o okulların verdiklerinden çokta faydalanamadığını düşündürmekte zorluyor,okul herşeyi verir ama ne verirse versin hepi topu senin aldığın kadardır,pek hoş olmamış bu tanıtım yazısı,daha mütevazı olmak lazım,işte o zaman almış olduğun eğitimlerin faydası hem görülür hemde kendin görürsün,NACİZANE bu tip konularla ilgili yorum bu,o kızcağıza gelincede maşaallah güzel kız,resimde öyle gözüküyo en azından,çirkin diyen arkadaşlarada saygı duyuyorum diyeyim ama şu varki angelina jolieye benzerliğini kullanıyor,o olmasa napcak diyenlerede “be kardeşim allahaşkına benziyor diyede kız istediğini yapmasın yada çıkmasın ekrana,”aa yook,ben angelina ya çok benziyorum,kesinlikle ekrana çıkmamalı televizyon camiasına girmemeliyim,yoksa günah olur,bide kötü eleştirenler olur” el insaf”

 • Bence benziyor .Çünkü;aynı gbiler ve özellikle gözleri çok benziyor.Ama tıpkısının aynısı değil olamaz da…..

 • kesinlikle hiç benzemiyor sadece gözleri benziyor onun dışında yüzü çok yuvarlak ve kilolu angelina zayıf bir kadın saçlarının zaten alakası yok bunun dudakları büyük kalın değil angelina nın dudakları küçük kalın oradanda alakası yok ve bu kız 17 kesinlikle göstermiyor resmini gördüğümde 26 sandım angelina çok genç gösteriyor bunlar benzemeyi bırak zıtlar kesinlikle

 • fransada okumuş 4 ödül master sonra rusyada tiyatro eğitimine devam edip ayrıca 2 üniversite bitirdim(demir)siz bence :Dbir düşünün kim dar bakar kim geniş bakar

  bu konuda size katılmıyorum, benim anlatmak istediğim şey okumakla değil hayat tecrübesiyle edinebilecek birşey.

  Konu uzamasını istemediğim için objektif veya subjektif olayına girmek istemiyorum.Ama şunu da söylemeden geçmek istemiyorum :

  Bu kadar eğitim almış bir kişiden daha düzgün bir Türkçe kullanmasını beklerdim.Benim gibi uzun zaman bilgisayar kullanan kişiler de Türkçe kullanmama,Türkçe karakterleri yazmama veya kısaltma gibi sorunlar oluyor ama sizin gibi iyi eğitim almış kişilerin bunlara daha dikkat etmesini beklerdim.Neyse size hayatınızda başarılar dilerim, umarım herşey dilediğiniz gibi olur.

 • fransada okumuş 4 ödül master sonra rusyada tiyatro eğitimine devam edip ayrıca 2 üniversite bitirdim(demir)siz bence :Dbir düşünün kim dar bakar kim geniş bakar size bu işi profesyonellerre bırakın derken öyle olmak zorundasınız anlamında değildi . arada çok ince bir çizgi vardı buda şuydu burası türkiye cumhuriyeti ve demokratik bir ülke olumlu yada olumsuz her yorum tarafsız karşılanırsa daha hoş olur anlmındaydı geniş düşünme gerektirir tabi bunu tam açmamak benim hatamdı sayın türk baron.birde objektif olma zorunluluğum yok hakim yada savcı değillim demişsiniz.bende bir savcı çocuğu olarak tabikide biliyorum zorunlulunuz olmadını benimki sadece bir tatlı bir sitemdi.olumsuz yorum yapsanız rasıs olmazmısız bence bu tartışılmıcak kadar komik bu kızı beğenende olmalı tabi!ben sadece hayatım boyunca birinin isminin arkasına sığınan o olmadan hiç birşey yapamıcak olan insanlara kızdım mesala pelin karahan onu bilirim o kendi adıyla basardı bunu birine özenip onun adıyla ünlü olmadı ki çok çok iyi çokda güzel bir kızdır hatta ekrandakinden dahada güzeldir!eğer angelina olmasa hilalı çıkarmazlardı ..oh ekmek elden su gölden bide el ağzında poz yerli jolieyim ben ha ha!olay buydu tabi çok çok güzel bulanlarda vardır saygım sonsuz baska cvp vermicem baska bişi söylemicem yorumunuza kendinize iyi bakın türk baron saygılarımla..

 • @demir ve okan

  site sahibi bey biz iki kardeşiz ve tiyatrocuyuz yorumlarımız doğrudur basit kız kıskançlığı değildir! evet yorumlarımızın arkasındayız

  takdir edersiniz ki sizin ikiz kardeş olduğunuzu bilmem münkün değil.Hala da değil :) Ben ip numaranıza ve bulunduğunuz şehire bakarak yorumumu ekledim.Kaldı ki kıskançlıkta o kadar kötü ,hakaret içeren veya subjektif bir durum değildir. Her insan birilerini kıskanabilir, bazıları başkalarının bulunduğu konumu kıskanır bazıları güzelliğini veya zekasını… kıskanır. Kıskanmakta insanlara mahsus bişeydir.(genel anlamda)

  Sadece kimi neden kıskandığınız önemli ve isteyen istediği gibi yorum yapabilir.(sizin gibi) Bu bile tarafsız olduğumun kanıtıdır.Ama ben yinede devam etmek istiyorum.

  Yazdığınız bir çok şeye bende katılıyorum
  .Fakat beni yanlış birşeyler yazmış, kötü cümleler kurmuş gibi değerlendiremezsiniz. Kıskanıyorsunuz demekle ben subjektif olmam veya akrabası olmam. Siz nasıl ister beğenirsiniz ,ister beğenmezsiniz ve bu sizin zevkiniz oluyorsa ,beğenmekte benim zevkim oluyor. Bende sizin gibi kendi düşüncelerimi yazdım.İstesem başka isimle de yorum ekleyebilirdim :) Neden sizin olumsuz yorumlarınız normal oluyor da, benim olumlu yorumlarım subjektif oluyor ?

  site sahibi objektif olmucaksanız bu işi profesyonellere bırakın saygılar..

  En çok yadırgadığım cümleniz bu oldu.Öncelikle neyi ,kime bırakacağıma ben karar veririm. Siz bana ne yapacağımı söyleyemezsiniz.Profesyonellikte bu değildir. Kaldı ki ben objektif olma zorunda değilim Ben hakim,devlet adamı, haberci veya gazeteci değilim.Ben blogcuyum, webmasterim..Hiç bir webmaster objektif olmak zorunda değil.Çünkü bende sizler gibi bir insanım.Sizin nasıl olumsuz yorum yapma hakkınız var ise benimde olumlu yorum yapma hakkım var. Ama ben yine de yapım gereği objektif olmaya çalışıyorum. Ziyaretçilere haksızlık yapmamak ve onları memnun etmek için hakaret, küfür vs gibi yorumlar haricindeki tüm yorumları onaylıyorum.Diğer yorumlara bakarsanız siteyi beğenmediğini söyleyen veya yazıyı çok saçma bulan kişilerin yorumlarını da göreceksiniz.Ve size olumsuz yorum yapma hakkını tanıyan da ben olduğumu unutmayın. Kendinize şu soruyu sormalısınız ?

  Madem bu site sahibi objektif hareket etmiyor , neden olumsuz yorumları da onaylamış ?

  Eğer ben objektif davranmasam en başta sizin yorumunuzu onaylamazdım.Sizden sonra yapılan tüm olumsuz yorumları da onaylamaz silerdim.Size cevap verme gereği duymaz ,ve yine yorumunuzu silerdim.

  Yaptığınız olumsuz yorumların onaylandığını görüğünüz halde veya diğer olumsuz yorumları gördüğünüz halde nasıl benim tarafsız olmadığımı düşündünüz anlam veremiyorum.Sizin olumsuz yorumlarınıza bende katılsaydım, size destek verseydim tarafsız olmuş olacakmıydım ? (muhtemelen olurdum :) )

  Sizin yorumlarınıza katılmayanlara, sizin aksinizi düşünenlere saygı göstermelisiniz.İnsanlardan sadece sizin istediğiniz gibi davranmalarını isteyemezsiniz.Başkalarının düşüncelerine saygı göstermeli ve farklı düşünen insanları da subjektif gözle bakmamalısınız.O yüzden insanları değerlendirirken daracık bir pencereden değilde geniş bir pencereden bakın.Belki o zaman ne kadar tarafsız olduğumu görebilirsiniz. Saygılarımla

 • site sahibi bey biz iki kardeşiz ve tiyatrocuyuz yorumlarımız doğrudur basit kız kıskançlığı değildir! evet yorumlarımızın arkasındayız eğer kardeşler bu siteye yorum yazamaz diyosanız lütfen sitenin girişine öyle bir yazı koyun!biz bu kızdan hoşlanmadık nedenmi!bizim bir sürü tiyatrocu bu işe gönül vermiş kız arkadaşlarımız var hepside en az iki dil biliyor ve bu kızdan kat kat kat ölçülmicek derece güzel tam bir kadın.bu kızla tek farkları güzellik değil birde çaba kültür ve oyunculuk farkları var.onların tek talihsizliği bir ünlüye benzememek yani birinin adının arkasına sığınıp o ünlü gibi pozlar vermemek!
  oh ne ala angelina sağolsun..angelina olmasa bu kız olurmuydu acaba!gazeteye çıkıp oyunculuk teklifi gelirmiydi?bu işin profösyoneli ve bu kızda çok daha güzel olan en önemlisi farklı yüzü olan insanlar harcansın.sivaslı cindy yerli cameran ne oldu bunlara.bence siz bir site sahibi olarak objektif olmalısınız öyle bir imaj çizdinizki sanki bu kızın akrabasısınız.eleştiren insanlara karşılık veriyosunuz bu mu objektiflik siz mi karar verceksiniz kıskanmaya .evet ben angelinaya göre bu kızın kafasını büyük buldum kardeşimde beğenmedi bu bizim zevkimiz siz beğenebilirsiniz.biz angelina jolieyi de çok beğeniyoruz ama asıl olan baskadaır.benzemiyo demiyoruz evet benzerlik var ama itici ve iri kafalısı bu bizim zevkimiz.itici olma sebebi aynı pozları verip onun ismine sığınıp ünlü olmaya çalısması.çok komik bir durumu var.siz site sahibi objektif olmucaksanız bu işi profesyonellere bırakın saygılar..

 • ceren,aslı, hale veya her kimseniz !

  Aynı kişi olmanıza rağmen, neden 3 farklı isimle 3 farklı yorum yapma ihtıyacı hissettiniz ?

 • EHH İŞTE FENA DİLL ÇOKTA GÜZEL DİİL

 • tek kelimeyle ıyyyyyy.artık her önüne gelen böyle yarışmalara katılıyo.vede hiçte benzemio.BAŞKASI OLMA KENDİN OL.

 • allahaşkına arkadaşlar neresi benziyo yaaa.çok itici bi tipi var izmirliyiz die de güzel diyemeyiz değilmi bence hiç katılması n o ancak sondan 1.olur:d

 • bıldırcın sana çoook hak veriyorum kıskanç bunlar fesat insanlar…bende o okuldayım hilali yakından çok gördüm muhteşem bi kız..makyaj yapıp yapmaması kimseyi ilgilendirmez.. eğer makyajsa onu güzel yapan her kız makyajla bukadar güzel olamaz…o doğallığıyla 1 numara darısı böyle olamayanların başına….:)))

Sayfalar: [3] 2 1 »