Şifrelerinizi çaldırmayın

Zemana Anti-KeyLoggerZemana AntiLogger ile internet bankacılığı şifrenizi güvenle kullanabilirsiniz.

Zemana AntiLogger; Anti-KeyLogger modülü sayesinde, internet üzerinden yapılan alışveriş veya bankacılık işlemleri esnasında, klavyede basılan tuşları kaydederek, maddi değeri yüksek bilgileri çalmak amacıyla geliştirilen keylogger zararlı yazılımlarını, anında fark edip engelliyor. Zemana, internet bankacılığında yaygınlaşan sanal klavye uygulamasının da engellemekte yetersiz kaldığı saldırılara, “sezgisel koruma” özelliğiyle karşı koyuyor.

Zemana Anti-KeyLogger Modülü, farklı yöntemler ile çalışan klavye kaydedici zararlı yazılımların tümünün saldırı metodlarına karşı geliştirilmiş çok güçlü bir koruma sağlıyor. Zemana AntiLogger, bilinen tüm yöntemler ile çalışan klavye kaydedici zararlılarını engellediği gibi, ayrıca kullandığı sezgisel koruma metodu ile henüz ortaya çıkmamış saldırı yöntemlerine karşı da, bilgisayarı koruyor.

Anti-KeyLogger Modülü, bu özelliği sayesinde, piyasada yaygın olarak kullanılan ve dünyaca tanınmış çeşitli güvenlik yazılımlarının bile yakalayamadığı, bilinmeyen keylogger zararlılarına karşı yepyeni ve çok güçlü bir güvenlik sağlıyor.