Msn space sayaç yap

Eğer sizde msn’deki alanınızı (Msn Spacanize) kaç kişinin ziyeret ettiğini görmek isterseniz bunu bi sayaç ekleyerek yapabilirsiniz, nasıl mı?

İşte böyle…

Önce space’inizi düzenlemek için login olun, daha sonra adres çubuğunda yazan URL’nin sonuna şu kodu &powertoy=sandbox ekleyip ENTER tuşuna basın, sayfanın yeniden yüklenmesini bekleyin.

Sayfa yüklendikten sonra Space Sayfasında Sağdaki Menüsünden Customizeyi tıklıyoruz ordan da Solda çıkan menüden Modules’i tıkladığınızda karşınıza açılır bir menü çıkıyor burada ”Powertoy: Custom HTML add” diye bir seçenek göreceksiniz, onu seçin ve save’e tıklayın.

Sıra geldi bir adet sayaç edinmeye. www.rapidcounter.com adresine girin (veya bi başkasına) sol tarafta sayaç stilleri göreceksiniz. Hangisini istiyorsanız onun üzerine tıklayın ve açılan sayfadan Click Here to Sign Up for your Free Counter yazısına tıkladıktan sonra Valid Email bölümüne emalinizi yazıp sing up’a basın. daha sonra açılan sayfada sayacınızın HTML kodunu göreceksiniz. İşte o kodu space’inizdeki Custom HTML kutusuna yapıştırın ve ardından show border seçeneğin deki işareti kaldırın ki sayacınızın üzerinde bişey yazmasın. Son Olarak Save’yi Tıklayın. Artık Sayacınız Eklenmiştir.

Görmek İstiyorsanız; Preview My Space’yi tıklayın görürsünüz.