Futbolcunun eski aşkı Amy Leigh Barnes öldü

Futbolcunun eski aşkı bıçaklı saldırı kurbanı

Ünlü futbolcularla gönül ilişkisi yaşadığı için sosyetede iyi tanınan 19 yaşındaki seksi manken evinde bıçaklandı. Genç kız polis tarafından hastaneye kaldırılmasına rağmen kurtarılamadı.

İngiliz Premier Ligi’nde top koşturan ünlü futbolcularla gece kulüplerinden gönül eğlendiren, Londra’daki sosyete çevresinde de böyle tanınan 19 yaşındaki güzel manken Amy Leigh Barnes evinde bıçaklanmış olarak bulundu. Üniversitede okumaya hazırlanan genç manken hastaneye kaldırıldı ama tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Genç manken, en son Turgay Kerimoğlu’nun da top koşturduğu Blackburn Rovers’ın yıldız futbolcusu Benni McCarthy ile çıkmaya başladığı belirtildi. Amy Leigh Barnes’ın gece kulüplerinde Bolton, Manchester ve Blackburnlü futbolcularla gönül eğlendirdiği arkadaşları tarafından söyleniyor.

İngiliz polisi genç kızın katilini yakalamak için geniş çaplı bir operasyon başlattı. 21 yaşındaki bir genç cinayeti işlediği şüphesiyle gözaltına alındı.

Manken Barnes’ın ölümünün ardından Facebook’ta özel bir sayfa açıldı. Arkadaşları sayfaya girerek taziyelerini dile getiriyor.

Amy Leigh Barnes Fotoğrafları: