Firefox’u Coşturun; Hızlandırın

Firefox kısayol tuşuna bastıktan sonra tarayıcınız açılana kadar kahveniz soğuyor, kurabiyeleriniz bayatlıyor mu? Arayışlara son; çözümü Firefox Preloader’da.

Firefox Preloader

Özellikle düşük konfigürasyonlu emektar bilgisayarlarda, internet tarayıcısı açmak ciddi bir iştir. Windows’un açılışını uzunca bir süre bekleyip, kızı everip çocuğu askere yolladıktan sonra bir de internet tarayıcısının açılmasını beklemeye bir ömür yetmeyebilir. Neyse ki bu elim durumun bir çözümü mevcut; en azından Firefox tarayıcıları için.

Firefox Preloader, Firefox tarayıcınızın açılma süresini kısaltarak en değerli hazinenizi, zamanını sizde bırakıyor. Açık kaynak kodlu bu Windows uygulaması, bazı Firefox bileşenlerini önyükleme ile açarak, tarayıcıyı açma tuşuna bastığınız zaman yapılması gereken işlemleri çok daha aza indiriyor.

Hızdaki artışın bedeli ise sanal bellek cinsinden ödeniyor. Görev yöneticinize baktığınızda, tarayıcınız kapalıyken bile Firefox.exe’nin 30 MB RAM kullandığını görürseniz şaşırmayın. Bilgisayarı kullanış amacınıza göre yararlığı değişebileceği gibi, vaktinin çoğunu internette gezerek harcayan biriyseniz Firefox Preloader’ı oldukça işlevsel bulacaksınız.

Firefox Preloader uygulamasını ücretsiz edinmek için burayı tıklayın.
Bilgi İçin: Firefox Preloader