Tuba Büyüküstün sevişme

‘Adanalı’ Tuba Büyüküstün’ü seviştirdi

‘Adanalı’ Tuba Büyüküstün’ü seviştirdi

Magazin | ‘Adanalı’ Tuba Büyüküstün’ü seviştirdi

Adanalı’ Tuba Büyüküstün’ü yatağa soktu

‘Asi’ dizisi ekibi, atv’nin ‘Adanalı’ dizisini reytinglerde geçmek için Tuba Büyüküstün‘ü seviştirdi! Buna rağmen Adanalı zirvedeydi!…

Devamı…

Tuba Büyüküstün neden yatağa girdi

Tuba Büyüküstün neden yatağa girdi

Magazin | Tuba Büyüküstün neden yatağa girdi

Televizyon ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Asi, önceki akşam yayınlanan bölümünde seyirciyi çok şaşırttı.

Birbirlerine deli gibi aşık olan Asi karakteri ile eşi Demir, derin tutkularına rağmen, bugüne kadar uzun uzun bakışmak dışında herhangi bir yakınlaşma sergilemiyordu kamera karşısında. Ancak geçen cuma akşamı yayınlanan bölümde Tuba Büyüküstün‘ün canlandırdığı Asi karakteri ile Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Demir uzun uzun öpüşüp sonra da yatağa girdiler. Bir hayli de uzun süren bu sahneler ekran karşısındaki izleyiciyi çok şaşırttı.

Türkiye’nin yeni yüzü Tuba olacak

Türkiye’nin yeni yüzü Tuba olacak

Magazin | Türkiye’nin yeni yüzü Tuba olacak

Kültür Bakanlığı, Türkiye’nin yurt dışı tanıtım afişleri için aradığı yeni yüzü buldu.

Geçtiğimiz yıl Azra Akın‘la çalışan Bakanlık, bu yıl Tuba Büyüküstün’de karar kıldı. Geçtiğimiz yıl Türkiye’nin yurt dışındaki tanıtımı için çekilen reklam filminde boy gösteren Azra Akın, yerini Tuba Büyüküstün‘e kaptırdı. Takvim’in haberine göre, ülkemizin yurt dışındaki tanıtımı için yeni bir reklam kampanyası hazırlamaya başlayan Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye’nin yeni yüzü olarak Tuba Büyüküstün‘ü düşünüyor.

Devamı…

Tuba Büyüküstün internette rekor kırıyor

Tuba Büyüküstün internette rekor kırıyor

Magazin | Tuba Büyüküstün internette rekor kırıyor

KANAL D’nin ilgiyle izlenen dizisi Asi’nin başrol oyuncusu 26 yaşındaki Tuba Büyüküstün, internet sayesinde dünyanın dört bir yanında tanındı.

Bodrum’da çekilen görüntüleriyle Eda Taşpınar ve Ivana Sert’in tahtını sallayan oyuncunun adı, google’un arama motoruna yazıldığında çıkan yaklaşık 700 bin sonucun, 150 bine yakınının Türkçe olmadığı ve yurtdışı kaynaklardan yüklendiği anlaşıldı.

Devamı…

Bodrum Tuba Büyüküstün’ü konuşuyor

Bodrum Tuba Büyüküstün’ü konuşuyor

Magazin | Bodrum Tuba Büyüküstün’ü konuşuyor

Bikinili Tuba Büyüküstün. Dizilerin aranan oyuncusu Tuba Büyüküstün, Bodrum tatilinde objektiflere yakalandı.

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi “Asi“nin başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün, Bodrum sahillerinde fırtına gibi esiyor. Düzgün fiziği ve yalın güzelliğiyle dikkat çeken genç oyuncu, Eda Taşpınar ve Ivana Sert’in tahtını sallayacak gibi.

Devamı…

Tuba Büyüküstün Paparazzilere Yakalandı

Tuba Büyüküstün Paparazzilere Yakalandı

Magazin | Tuba Büyüküstün Paparazzilere Yakalandı

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Asi’nin başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün sezon finalinin ardından soluğu Bodrum’da aldı.

Gölköy’deki Baba Otel’de tek başına güneşlenen oyuncu, gün boyu kitap okudu. Tuba Büyüküstün, görüntülendiğini farketmesine rağmen, rahatını bozmadı.

Devamı…

Hangi sahne yüzünden babası arandı

Hangi sahne yüzünden babası arandı

Magazin | Hangi sahne yüzünden babası arandı

Sahne dekor tasarım bölümünü bitirdikten sonra tesadüfen oyunculuğa başlayan Tuba Büyüküstün, ilk kez oyunculuk yaptığı Çemberimde Gül Oya dizisindeki öpüşme sahnesinde yaşadığı gerginliği anlattı…

Devamı…