Cebinizi de Yedekleyin

Düzenli yedeklemeye ihtiyaç duyan tek veriler bilgisayarınızda yer almıyor. Spb Backup 2.0 ile Windows Mobile kullanan telefonlarda da bilgileriniz güvende.

Spb Backup

Mobil teknolojiler geliştikçe, hata olasılığı ve değerli verilerin kaybolma riski de aynı oranda artıyor. Artık sadece bilgisayarınız için değil, mobil telefon ve PDA gibi cihazlarınız için de düzenli yedeklemeler yapmanızda fayda var. Windows Mobile işletim sistemine sahip bir mobil cihaz kullanıyorsanız, Sbp Backup 2.0, verilerinizi yedeklemeyi çok daha kolay hale getiriyor.

2.0 Sürümünde Neler Var?

Sbp Software House tarafından geliştirilen Sbp Backup 2.0, otomatik zamanlanmış yedekleme ve yazılım tekrar kurulmadan kullanılabilen kendi kendine açılan yedeklemeler gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Yeni sürümünde cihaz ve ROM güncellemelerine destek sağlayıp bir akıllı telefon sürümü de bulunduran Sbp Backup, ayrıca yok sayılacak dosyalar için bir de kara liste oluşturma imkanı tanıyor.

Windows Mobile 2003 ve daha yeni cihazlarla VGA ve QVGA ekranlarda çalışabilen Sbp Backup 2.0, 5 günlük deneme süresinin ardından 24,95 dolardan satın alınabiliyor.