ABD askerleri sabaha kadar eğlendi

MUĞLA’nın Marmaris İlçe Limanı’na demir atan ABD donanmasına bağlı ‘USS Sanantonnıo LPD-17‘ adlı amfibik taarruz savaş gemisinin askerleri alınan özel izinle dün gece Barlar Sokağı’nda sabaha kadar eğlendi.

Marmaris Limanı’ndan pazar günü ayrılarak Karadeniz’e gideceği öne sürülen geminin askerleri, moral depolamak için ‘eğlencenin kalbi’ olarak bilinen Barlar Sokağı’na akın etti. Saat 19.00 sıralarında Barlar Sokağı’nda bulunan disko ve eğlence merkezlerini dolduran erkek ve kadın askerler, saat 03.00’e kadar alkol tüketerek dans etti.

Disko ve eğlence merkezlerinde de kadın dans grupları sahneye çıkarken çeşitli animasyonlar da düzenlendi. Bazı diskotekler askerlerin rahat eğlenebilmesi için mekanlarına yerli- yabancı müşteri kabul etmedi. Uzun süredir denizde olan askerler barlar sokağında bir bardan çıkıp diğerine girdi. Ağırlıklı olarak rap müziklerin çalındığı barları tercih eden askerlerden Çavuş Garned Joyn, bir ara siyahi askerler için DJ kabininde tekno müziğin öncü isimlerinin müziklerini çaldı. Gece gemilerine dönme hazırlığı yapan aşırı alkollü Amerikan askerlerine arkadaşları yardımcı oldu.

İşte ABD askerleri böyle eğlendi